Ringerike Janitsjar

Ringerike Janitsjar Styret Medlem Nyheter Terminliste Våre dirigenter FOTOALBUM gammel versjon Logg inn MIN SIDE

STYRET:
Leder
  • Tore Aasen
  • tore.g.aasen@gmail.com   tore.g.aasen@gmail.com
    Nestleder
  • Per Gjestad
  • per@pe-to.no   per@pe-to.no
    Sekretær
  • Cecilie Iren Helltun
  • cecilie.helltun@outlook.com   cecilie.helltun@outlook.com
    Kasserer
  • Lars Jørgensen
  • lars.jorgensen@norconsult.com   lars.jorgensen@norconsult.com
    Materialforvalter
  • Linda Selte Ã˜verby
  • linda@mt-klima.no   linda@mt-klima.no
    Instrumentforvalter
  • Ole Ingvald Storeide
  • ole.ingvald@outlook.com   ole.ingvald@outlook.com
    Leder musikkutvalg
  • Anne W. Dahle
  • anne_w_d_olsen@hotmail.com   anne_w_d_olsen@hotmail.com
    Styremedlem
  • Ole H. Krokstrand
  •  
    Musikkutvalg
  • Anne Drugli
  • anne.drugli@gmail.com   anne.drugli@gmail.com
  • Knut Skjervheim
  • knusk@yahoo.com   knusk@yahoo.com


    Ringerike Janitsjar Tilbake